Yüksek standart,

geleneksel kalite

Hakkımızda

Zamanımızın çoğunu geçirdiğimiz kapalı mekanların motivasyonumuzu veya huzurumuzu artırması dekorasyona bağlıdır. Dekorasyonun da en öneli parçalarından biri kuşkusuz perdedir. Bu nedenle Davillo markamızla, sadece üretim ve satış odaklı değil, insana dokunan, hayata değer katan ve bunu oluşturduğu perde sistemleriyle var etmeye çalışan bir yaklaşımı benimsedik.

2005 yılında başladığımız üretim sürecinde, tasarımcılarımızın zamansız çizgileri, teknik uzmanlarımızın kalite algısı, perde modasında yepyeni bir ivme yakalamamızı sağladı. Perde sistemlerinin en temel ihtiyaçları olan, kumaş, mekanik ve elektronik sistemleri standartların üzerinde bir kalite algısı ve anlayışı ile takip edilen Davillo, dünya üzerinde birçok satış noktası ile mutlu kullanıcılarının, yaşam alanlarına hayat vermeye devam ediyor.

Davillo markamız, mekanik zebra ve stor perde sistemlerinin öncüsü olduğu gibi, dünya standartlarında kullanılan birçok motorlu perde sistemlerin de yaşam alanlarında yer almasına öncülük etmiştir.

Gelişen teknolojiyi yakında takip ederek, perde tasarımı ve motorlu perde sistemleri alanlarında yatırımlarımızı artırdık. Bu yatırımlar sonucunda, 2.000 m2 alanda bulunan tesislerimizde, perde desenlerinden motorlu sistemlere perde modasına yön vermeye devam ediyoruz. Davillo markalarımızın, koleksiyonlarında yer alan toplamda 127 başlık ve 3.500varyantlı stokuna, sayısı dünya geneli 500’ü aşan bayi ağımızdan ulaşabilirsiniz.

Politikalarımız

İnsan Kaynakları

Müşterilerimize, mefruşat tekstil alanında çözümler sunmayı amaçlamış olan Davillo ailesi her bir üyesine eşit değer ve muamele göstermektedir. Alanızda uzman, işini severek yapan ekip arkadaşlarımızın bugün ve yarın kariyer planlarında kendilerini güvende hissettikleri bir ailenin içinde hissetmeleri bizlerin önceliğidir.

Çevre

Üretim öncesi ve sonrasında oluşabilecek, çevreye zarar verecek her türlü koşulların ortadan kaldırılması için başta yasal koşullara uymak ve gerekli etik değerleri korumak Davillo markasının önceliğidir. Bir markayı yarına taşımak için sağlıklı bir çevreye ihtiyaç duyulduğunun farkındayız. Bu farkındalığımızda biz var olduğumuz sürece devam edecektir.

Kalite

Davillo olarak kalitede belirleyici öğemiz insan kaynaklarıdır. Tedarikçi ve üreticiyle birlikte, bilgi ve beceri envanterini güçlendirmenin kalitenin vazgeçilmez unsurları olduğuna inanırız. Sektörümüzde özgün tasarım ve ileri teknolojiyi kullanarak, konusunda uzman yönetici kadrosu ve personeli ile müşterilerimize güvenilir, sorunsuz hizmet sunmayı ilke olarak benimseriz.