Engin Erbasan
Davillo Perde CEO’su

CEO’nun mesajı

Tasarım, üretim ve uygulama süreçlerimizin tamamında odağımız; sadece iyi görünen değil, rengin veya kumaşın doğasında var olan hissi, kullanıcılarımıza aksettirecek bütünsel bir yöntem ve vizyondur. Perde kumaşı ve motorlu perde sistemleri konusunda yaptığımız yatırımlar bu yaklaşımımızı beslemekte ve gelecek yatırımlarımızın temelini oluşturmaktadır.

2005 yılında kurduğumuz entegre tesisimizde gerçekleşen, tül, kumaş, zebra, stor perdeler ile motorlu perde sistemleri ve cam balkon perde sistemleri gibi teknik uzmanlık gerektiren üretimlerimiz her geçen yıl uzmanlığımızı geliştirmektedir. Şirketimiz; tasarım gücü, üretim hacmi, ihracat rakamları, yatırımları, mevcut tesislerin geliştirilmesine yönelik çalışmaları, inovatif bakış açısı ve Ar-Ge faaliyetleri ile öne çıkmaya devam etmektedir. Hem ülkemizde hem de 30 ülkeye yaptığımız ihracatta, perdenin bir kumaştan çok daha fazlası olduğunu görüyoruz. Yüzyıllardır ihtişamın, gücün, bazen sadeliğin ve tevazuun ya da zarafetin mekanlardaki göstergesi olan perde, tüm dünyada dekorasyonun en önemli parçalarından biri. Yaklaşık 20 yıl önce yerel bir üretici olarak başladığımız marka yolculuğunda bugün, 30 ülkede bulunan toplam 500’e yakın bayimizle, perde kumaşı ve motorlu perde sistemleri sektöründe Türkiye’nin en iyi üreticilerinden biri haline geldik.

Yolculuğumuz devam ediyor.

Firmamızın başarıları ve ulaştığımız konum, uzun yıllardır hassasiyetle üzerinde durduğumuz kurumsal değerlerimiz çerçevesinde, güçlü ekibimiz ve iş ortaklarımızın samimi gayretlerinin sonucudur. Yakında takip ettiğimiz teknolojik gelişmeler ışığında oluşturduğumuz projelerle, ülkemizin ekonomik kalkınmasına katkı sağlamaya ve yaşam alanlarına zenginleştirmeye devam edeceğiz. Orta ve uzun vadede; Türkiye’de zaten sağlam bir noktada duran markamızın değerini koruyarak daha da yukarılara taşımak, dünyada daha çok pencereye ulaşabilmektir. Oluşturduğumuz bu değere desteklerini ve inançlarını daima hissettiğimiz Yönetim Kurulu olmak üzere, tüm tedarikçilerimize, müşterilerimize ve ekibimize teşekkürlerimi sunuyorum.