17 yılda 20 ülke, 500’den fazla bayi

Bir teklif alın

Perde kumaşı ve motorlu perde sistemleri üretimde tüm süreçlerimizi teknolojik tesislerimizde gerçekleştiriyoruz. 127 başlık ve 3.500 varyantlı stokumuzdan teklif almak için formu doldurmanız yeterli.

Davillo perde kumaşları ve motorlu perde sistemlerinin tüm koleksiyonları için formu doldurun, ürün yöneticilerimiz teklifinizi kısa sürede sizin için oluştursun.

Bayimiz olun

Kaliteli üretim anlayışımız, profesyonel lojistik ve tedarik zinciri yönetimimizle uzun yıllar sürdüreceğimiz iş ortaklarımızdan biri olabilirsiniz. Ağımızda yer alan 500’den fazla bayimizin arasında yer almak için bize ulaşın.

Kaliteli üretim anlayışımız, profesyonel lojistik ve tedarik zinciri yönetimimizle uzun yıllar sürdüreceğimiz iş ortaklarımızdan biri olabilirsiniz. Bayilik stratejimiz; hiçbir zaman kısa sürede çok bayi oluşturmak olmamıştır. Hedefimiz her zaman öncelikle karşılıklı güvenilir bir yaklaşım, sağlıklı bir iletişim ve ticareti mukaddes sayan bayilerle kazanmak ve kazandırmaktır. Daha detaylı bilgi için aşağıdaki formu eksiksiz doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Davillo Ağı

Perde kumaşı tasarımdan motorlu perde sistemleri üretimine kadar pek çok süreci teknolojik tesislerimizde gerçekleştiriyoruz. Üretim kalitesi gelişmiş, dayanıklı ve çevreci ürünlerimizle her geçen gün büyüyen, gelişen, dekorasyon alanında, yurt içinde, yurt dışında 17 ayrı ülkeye ihracatımızla hizmet ağımızı büyütüyoruz.